FORGOT YOUR DETAILS?

Faturasıs hayata 

Hoş geldiniz!

Hakkımızda

Deneyim, Uygulama Tecrübesi, Yenilikleri  Takip

Yenilenebilir enerji sektöründe en büyük sorunlardan biri deneyim. Özellikle Türkiye’de deneyim ve nitelikli kadro, uygulama elemanı alanından ciddi bir eksiklik söz konusu. Geçmiş uygulamalarda çok büyük yatırımların, uygulamaların verimli olmamasındaki en büyük faktör çok basit gibi görülen küçük bir uygulamanın verimliliği hatta istenen faydayı tamamen elimine etmesidir. Özellikle Isı Pompaları noktasında bariz hatalar yapılmıştır ve yapılmaya devam etmektedir.

MATHERM ENERJİ

Deneyimli Kadro ve Kaliteli Hizmet

2018 yılında faaliyet göstermeye başlayan Matherm Yenilenebilir Enerji, sektöründe montaj, bakım ve servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup, projelerin yatırıma dönüşmesi için her türlü teknik hizmeti sunmaktadır.

Matherm, Güneş Enerjisi ve Isı Pompası üzerine uzmanlaşmış ısıtma ve iklimlendirme çözümleri ile sektörün öncüllerinden biridir. Firmamız hızla gelişen dünyada değişen müşteri beklentilerine uygun üretimde ileri teknoloji kullanarak yeni ve faydalı ürünler üreterek hayatı kolaylaştırmayı ve yenilenebilir enerji kaynakları ile yeşili ve doğayı korumayı amaçlar.

Felsefemiz

Şirketimiz kuruluşunda da kendisini tanımladığı gibi hizmet alanı sadece Yenilenebilir Enerji Sistemleri yani alternatif enerjidir. Partnerlerimiz ve temsil ettiğimiz bütün kuruluşların, fosil yakıt sektörü ile doğrudan ve dolaylı olarak hiçbir ilişkilerinin olmaması bizler için ön şarttır.

Misyonumuz

Isıtma soğutma sektöründe vazgeçilmez yere sahip firmamız olarak; ülkemiz tüketicilerini yenilenebilir, sürdürülebilir, doğa dostu ve ekonomik sistemlerin kullanımına yönlendip yerel bir değişim yaratarak, gelecek nesillere kaliteli yaşam alanları aktarmak ve ülke ekonomisine katkıda sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık ve taahhüt işlerinde daima verimliliği arttırıcı projeleri ön planda tutmak, Yenilenebilir ve Verimli Enerji kaynaklarının geleceğimiz açısından önemini çalışmalara aktarmak ve bu sayede sektörün öncü firmaları arasında gösterilebilmektir.

TOP